| SaveTheNature a întrebat:

Ce afaceri mai merg in Romania?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg afacerile cu statul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asfaltarile. Contractezi 200 de strazi, iei banii, asfaltezi doar 3-4 pe care le arati cind se face receptia si gata, te-ai umplut de bani. Peste citiva ani se vor face alte asfaltari si nimeni nu va sti care strazi au fost asfaltate si care nu.

| iKronstadt a răspuns:

De obicei, cele care trag statul in pieptwinking avand prietenii potriviti. In rest, vai de mama noastra! Te chinui sa platesti totul la stat, ca sa te mentii curat, iar statul ocroteste jegurile de bisnitari. Jale!

| NemNUZ a răspuns:

Ilegale.

| Robertofachiru a răspuns:

Am auzit ca afacerile cu trufele merg foarte bine, dar si cele cu alunelebig grin, pe bune!big grin(desigur din cauza exportului in alte tari)