| rlr09 a întrebat:

Care ar fi alegerea potrivita dintre aceste telefoane:

Sony Ericsson Xperia mini pro

LG Optimus Black P970

LG Optimus Sol E730?

Am 14 ani si as vrea un telefon sa mearga bine browserul, aplicatiile, jocurile, sa tina cat de cat bateria. Dintre cele de mai sus care credeti ca este ideal la aceste capitole?

Daca stiti alt telefon android pana in 10 milioane mai bun sa imi spuneti...

5 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Xperia frate!

| JustClaudiu a răspuns:

LG Optimus Black Sau poti incerca Galaxy S plus(cu 2-3 milioane mai scump)

| bosshori a răspuns:

Sont xperia pentru ca LG-urile nu tin cat tin Sony

| s3by98 a răspuns:

Eu aș alege un Sony Ericsson Xperia Ray. Mi se pare chiar ok. Sau Sony Ericsson Xperia Neo V, e cu 50 de lei mai scump dar are ecran mare, si un design fain.

| s3by98 a răspuns:

Depinde de unde il cumperi. Eu m-am interesat de pe www.telefonultau.eu, au preturi bune.