| ioanamaria02 a întrebat:

Care castiga mai mult un medic chirurg sau unul ginecolog? si cat castiga(in euro)?

Răspuns Câştigător
| pufuleata a răspuns:

Chirurgul, salariu net 600 - 1000 euro, cu tot cu spaga in jur de 4500 pe luna.

2 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Medicu ginecolog, ca cand e vorba de sarcina acolo merg multi, mai ales ca lumea asta atat de imorala numa dupa sex, iti dai seama cati bani face... peste 6.234 de Euro

| AriciPogonici a răspuns:

Pai...in majoritatea tarilor un chirurg castiga mai mult, are o meserie mai grea...dar ginecologul castiga placerea. Totusi n inteleg dc nu cauti pe google.