| msesur a întrebat:

Care credeați că e cea mai bună profesie?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aia pe care știi s-o faci. Dar nu oricum ci bine-bine și cu plăcere

| Hyperion7 a răspuns:

Cea mai buna profesie, până la urmă, e cea care e făcută cu drag și nu cu scârbă

| ReddY25 a răspuns:

Cea care te pasionează, care îți place cel mai mult

| StimabiluI a răspuns:

Cea mai bună meserie, de departe, este să fii președinte al statului român, iei o groază de bani, te plimbi în lume cu avioane private, iar la final de mandat primești o casă și o pensie specială.

Tot ce trebuie să faci este să stai drept la pozele oficiale și să citești niște discursuri (pe care ți le scriu alții) și eventual să semnezi niște legi la promulgare, pe care nu le citești nici pe acelea, îți spun consilierii dacă ar trebui semnate sau întoarse în parlament.

| Motisor a răspuns:

Kinetoterapia e ce-a mai bună meserie.