| Maria1927 a întrebat:

Care e cea mai buna profesie?

Răspuns Câştigător
| cei7pitici a răspuns:

Doctorii au castigat si vor castiga intodeauna foarte bine, este adevarat ca la noi in tara nu sunt respectati la adevarata lor valoare, insa in tarile din Europa respectiv Londra, Germania, Italia un medic generalist castiga si 15.000 de lire pe luna unul rezident minim 3000 euro eii tragand concluzia cea mai buna meserie este cea de doctor! ajuti lumea, tu esti doctor deci sti foarte bine ce ai atunci cand ai probleme de sanatate, bani castigi foarte multi, esti respectat de toti oamenii si mereu vei fi cautat! Funda happy

3 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Deacord cu "cei7pitici"!

| D3X73R a răspuns:

In Romania eu spun ca cei din Serviciile secrete castiga cel mai mult S.R.I.; D.I.I.C.O.T. etc Este doar parerea mea!

| dorne a răspuns:

Ceva care sa-ti placa, toate is bune insa trebuie sa-ti placa, daca o faci doar ca sa fie facuta nu o sa te incante mai incolo