| Kate1828 a întrebat:

Care credeți că este cea mai avantajoasă bancă? Aș vrea să îmi fac un card de debit, dar nu prea știu ce bancă să aleg.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Orice banca e buna! Diferentele sunt prea mici pentru a fi bagate in seama... Deci alege banca care iti este mai aproape de locuinta!

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de exim banc sunt la ei de 4 ani de zile, nu de mult se numeste Exim bank inainte a fost Banca Romaneasca.

| Smmo a răspuns:

Transilvania, nu percep comisioane de administrare ca altii. La unii e chiar bataie de joc, ai de platit si daca nu faci nimic cu cardul ala. Studiaza bine ofertele, le gasesti pe site-urile bancilor, ai ceva de cautat la unele. E foarte importanta si apropierea de casa.