| dedesh a întrebat:

Care dintre voi aveti blog si vindeti prin intermediul lui diferite lucruri (bijuterii handmade, haine sau orice altceva)? as vrea sa stiu daca este sigur si se primesc banii, deoarece imi doresc sa mi fac si eu unul, insa mi e cam teama sa nu trimit degeaba bijuteriile si raman fara bani.
dau fundita celui mai bun raspunshappy

1 răspuns:
| yhsay a răspuns:

N-am blog din acesta, recunosc, dar ca sfat cred ca cel mai bine te limitezi pentru inceput cu livrari personale in orasul in care locuiesti, macar asa stii sigur ca daca nu vine persoana la intalnire, nu trimiti lucrurile aiurea.
Riscuri vor fi intotdeauna, depinde de clienti daca sunt seriosi sau tepari, de asta te asigur ca nu ai cum sa stii mereu daca-i sigur sau nu. Am citit pe foarte multe bloguri de genul liste "negre" cu numele de clienti neseriosi deci banuiesc ca doar verificand numele pe internet te poti proteja cat de cat happy