| andiprodan a întrebat:

Care e ceea m-ai bine platita si de viitor meserie?

Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Psihiatru

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mai bine platita nu stiu, de viitor, cred ca cei din ecologie si protectia mediului.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Furatul(sau Furtul)... cel putin la noi in tara este o meserie foarte banoasa, nepedepsita si usoara.

| Ben. a răspuns:

Avocat de divorturi

| machupicchu a răspuns:

De viitor... cea mai banoasa va fi meseria de "gropar"... pompe funebre...

| VladDu a răspuns:

Traficant de droguri.laughing

| lia a răspuns:

Orice meserie daca o faci cu pasiune si iti place, te poate ajuta sa fii platit foarte bine. Momentan, dupa parerea mea de viitor este inginer- drumuri, poduri happy

| bibitza a răspuns:

Bancher big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A-cee-a de vorbito-r de limb-a roman-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O meserie care necesita studii ...adica una unde ala de-o practica stie cand sa scrie si " mai " si " m-ai "...

| ines a răspuns:

Acum cu criza e buna si Preot