| Lyndsey a întrebat:

Spre ce va inclinati voi, adica ce meserie vreti sa aveti pe viitor? Dar care este cea mai bine platita meserie?

Răspuns Câştigător
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pai o meseria ca si avocat! E cea mai bine platita meserie din cate stiu.

5 răspunsuri:
| AstroAlex59 a răspuns:

Eu inclin spre psiholog-astrolog. Iar cea mai banoasa meserie e cea de cantaretwinking cred, dar iti trebuie talent laughing pentru a fi cantaret

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns (pentru AstroAlex59):

Pana sa ajungi sa fi de succes ca cantaret iti trebuie sa mananci multa mamaliga... e un drum lung si nu toti au succes.

| ANONIIIIMAA222 a răspuns:

Eu m-as face avocat sau notar happy se castiga binewinking

| Bibiss a răspuns:

Eu cred ca cea mai banoasa meserie este doctor, ai un salariu foarte mare, pe langa ciubucurile din fiecare zi. Eu inclin spre politist.happy

| suntserios a răspuns (pentru Bibiss):

Ai salariu mare daca ai un cabinet privat sau o varsta foarte inaintat si multe functii de conducere in cadrul spitatului si al unei universitati. in rest bataie de joc salariul medicilor.