| anonim_4396 a întrebat:

Care e extrasul de cont de pe cardul de debit? Îmi trebuie pentru alocație, am împlinit 18 ani.

Răspuns Câştigător
| SilviuStelian a răspuns:

Te duci la banca unde ai cardul si ceri un extras de cont (nu te consta nimic). Apoi in maxim 1-2 minute ti se inamaneaza o foicica si acolo ai tot ce iti trebuie.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Extrasul de cont il primesti de la o unitate bancara a bancii de la care ai cardul.

| Violleta2022 a răspuns:

Extrasul de cont il obtii de la banca unde ai tu cardul si contul bancar.
Extrasul de cont, este o listare cu toate tranzactiile din contul respectiv.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Extrasul de cont e acea foaie cu toate tranzactiile pe o perioada de timp, foaie pe care ti o elibereaza banca la cerere

| nyck2398 a răspuns:

Nu stiu.

| Ruski a răspuns (pentru nyck2398):

Nu stii, nu comenta.