| IonutValeriu a întrebat:

Care e faza cu pariurile astea sportive? Am auzit ca exista meciuri "sigure".
Daca ar fi asa "sigure", cam cat la suta ar fi "sigure"?

Am inteles ca cele "sigure" au cota mica, deci profitul este mic.
Insa daca bagi 50 de milioane pe un meci "sigur", macar 55 tot scoti. Deci? Se poate juca doar la "sigur"? Si mai exact, poti face totul online? De la bilete pana la incasari, fara deplasari fizice?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am auzit ca exista meciuri "sigure"
Daca ar fi asa "sigure", cam cat la suta ar fi "sigure"?
Ceea ce ai auzit, este fals, este legendă urvanp. este superstiție. Nu există așa ceva. Există meciuri aranjate, există blaturi, dar acestea sunt știute doar de cei ce le aranjează.
Insa daca bagi 50 de milioane pe un meci "sigur", macar 55 tot scoti.
Milioanele nu mai există de mult. 1 milion vechi egal 100 lei noi.
Nu scoți nimic, căci nu există meci sigur.
Se poate juca doar la "sigur"? Nu se poate. căci nu există așa ceva.
Se poate juca online, dar să îți iei gândul că din pariuri sportive poți câștiga bani. De pierdut, poți pierde.

| UnDiavol a răspuns:

Știu pe cineva care investea o grămada de bani in așa ceva și vinea Lefter acasă )))) nu puteai săi dai minte el deja știa totul ))) sunt mulți care practică nu știu cum sal numesc mai exactă sport nu-l pot numi nu-l văd ca pe ceva normla să-ți arunci bani acolo pana si ultimul leu din buzunar și mai este și faza ca crează dependentă și o dai și in altele sunt mulți care ai văd cum stau la rând pentru așa ceva care mai decare sa bagă bani sa parieze între ei sa arate ca ăla bagă mai mult ăla mai puțin și când rămân lefeter a-și cumpăra o punga de semințe și stau la goltul cartierul și se laudă ca prosti cât au pierdut )))) Sau ca mai aveau puțin și câștigau )))) și încă câte am crescut într-un cartier cu de toate sau Mai bine zis sawurma cu de toate )))) oricum treaba nu se termina aicia aia când pierd vin acasă și a-și bat neveste și copii sunt agresivi dependenți de pariuri și altele Ieu zic un sfat frățește stai departe știu ce spun eu nu am bagta 1 leu in viața mea la așa ceva nici nu am sa bag toată viața mea dar știu destule le-am văzut și trăit știu cu ce sa mănâncă prostile astea stai departe fi băiat deștept nu investi bani nici timp nici nimic in rahaturile astea îți distruge viața

| Xenoverse1 a răspuns:

Tu ne ceri un sfat despre cum sa castigi bani multi la jocurile de noroc? Cred ca ai trait sub o piatra pana acum de intrebi asta. Jocurile alea te saracesc mai rau ca o femeie materialista. Ultimii frustrati imbecili dupa bani joaca la pacanele altfel nu.mi explic cum toți jucati in speranta inbogatirii. Sunteti receptivi doar cu ce va convine. Auziti 50 de povesti despre cum provoacă dependenta si face din om un sclav sarac, mizerabil si dependent si una in care castiga din bulan la putini bani bagati si il luati pe castigator drept exemplu si speranta. Jalnic!