| MoNNza a întrebat:

Cand se castiga mai mult la pariurile sportive? Cand cota este mare sau mica?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cand cota este mai mare, gandeste-te ca poti sa prinzi o cota de 3 sau 4, pe cand la cotele mici, o cota de 1, 30-1, 40 nu-ti aduce o suma foarte mare, doar daca maresti miza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis bine "cand se castiga" laughing Cota se inmulteste cu suma pariatawinking Dar din pacate: cota mare---> castig mare ---> sanse MICI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cel care pariaza e suficient de inteligent sa nu parieze dupa cote.

Răspuns utilizator avertizat