| altmann a întrebat:

Care este banca cu cea mai buna dobanda de pe piata si comision 0?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Băncile din comisioane și dobânzi se hrănesc.
În concluzie trebuie să cauți banca cea mai avantajoasă privind atât dobânda cât și comisioane de administrare, retragere, etc.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Din cate stiu eu în Romania nu exista o banca sa faca asa ceva.

| IqStorm a răspuns:

Sistemul bancar e unul foarte complex. Costul unui credit nu se rezumă doar la acea dobândă ci şi la celelate taxe adiacente acordării împrumutului. Deci, nu doar dobânda este relevantă. Prin "comision zero" presupun că te referi la taxele acordării împrumutului. Eu nu cunosc nici o bancă unde să nu existe comision.

| altmann explică:

Eu ma refeream la un depozit in lei pe minim 3 luni