| UmbraDeVulpe a întrebat:

Vreau sa imi fac card la o banca cu comision cat mai mic si dobanda cat mai mica, la ce banca ar trebui sa ma duc atunci?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei un carde de credit sau care e treaba cu dobanda? Mai toate bancile au oferta pentru crduri de cumparaturi cu dobanda zero.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Comisionul e in funcție de ce banca și ce oferta alegi. Unii te scutesc de comision în funcție de banii încasați lunar in contul respectiv sau de plăți... Depinde. Dintre bănci recomand BT sau InG

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns:

Si eu recomand Banca Transilvania.

Răspuns utilizator avertizat