| imihaistoian a întrebat:

Care este cea mai buna oferte de finantare in rate oferita de unul din magazinele online de ex emag pentru a cumpara un telefon Samsung Galaxy S2?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Dc sa iei de pe net cand poti lua direct din magazin in caz ca ti se strica esti sigur ca ai unde sa il duci la garantie.mai bine ia-ti de la altex in 4, 6, 8 sau 12 rate fixe fara dobanda adica pretul se imparte exact la numarul de rate si dai tot atat cat costa telefonul numai ca nu mai dai dobanda deloc.eu am vrut sa-mi iau un lcd full hd 3d si era era tot la oferta asta

funda? big grin

| imihaistoian explică (pentru bogdan3vl):

Pai si la eMAG ai garantie

| imihaistoian explică (pentru bogdan3vl):

Nou la Altex: foloseste Bonus Cardul tau de la Garanti Bank pentru achizitii de pe www.altex.ro si beneficiezi de 4 sau 12 rate fara dobanda

la asta te referi?

| bogdan3vl a răspuns (pentru imihaistoian):

Da e f faina oferta o sa-mi iau si eu un tv full hd 3d dupa sarbatori e 30 de mil si merita sa-l iei in 12 rate vine cam 2 mil si ceva pe luna si 12 luni trec repede dupa ce scap cu plasma o sa-mi iau si un laptop misto si tot asa nu imi permit doua rate dar una dawinking

| bogdan3vl a răspuns (pentru imihaistoian):

Da stiu ca ai si la eMAG garantie dar nu esti atat de sigur de ea ca la altex tongue

| imihaistoian explică (pentru bogdan3vl):

La eMAG ai 12 luni...