| xjustfearless a întrebat:

Cum fac rost de o slujba pentru bani in second life?

14 răspunsuri:
| Carouri a răspuns:

Ca sa deschizi trebuie sa investesti. nu are rost.

| anca_3211 a răspuns:

Ai putea sa iti deschizi propria afacere. happy

| rey a răspuns:

Invata o limba sraina.
Culmea migratiei.Cine pleaca ultimul sa stinga lumina.
Eu in vara plec.
Ce sa fac aici? Sa lucrez ca slavul pentru 300 de euro pe luna?
O faza faina ar fi sa tragi niste ani apoi sa studiezi, sa iti deschizi o afacere(productie) servicii e full tara, dar productia nu este incurajata.
Doar noi suntem PIATA DE DESFACERE A EUROPEIangry! de unde bani de produse? angry la noi ar trebui sa se legalieze trackerele, ar fi chiar NORMAL.
Aici in oraselul meu salarul e de 230 euro/luna la singura fabrica,, European Food''. Viva, Adria, Rollo alea...

| xjustfearless explică:

Cum?

| xjustfearless explică:

Nu imi gs bucharest

| ZuZuAleX a răspuns:

Incearca sa mergi in bucharestbatting eyelashes si sa vezi pe acolo proprietari de cluburi faci bani frumosi dansand sau mixand in cluburi pe second life!winking bafta mare

| PastilutzaColorata a răspuns:

In ce fereastra sa aleg places?
si ce doamne tot vorbiti mai intai ganditiva si apoi ziceti

| PastilutzaColorata a răspuns:

Pai uite ce e vrei haine nu?
uite te ajut eu dar daca nu imi dai fundita iti sparg paroal de la TPU

ia daici

https://www.xstreetsl.com/modules.php?name=Marketplace&Free=1

deci fi atent la ce iti zic iti cumper hainele astea is free intri pe second life
cauta pe mapa scrie in casuta aia alba Sandbox inslad
mergi acolo dai joc la inventory si acolo o sa iti apara un cub rosu unde o sa iti zica numele hainelor pe care leai luat sau lucrurilor
si dai pe butonu drept al mousului si dai wear apoi o sa iti apara o cutie mare sau o punga etc mare pe tine dai drop si dai open si iti apare acolo intr-o casuta pantalon par tricou mai multe acum da-mi funda te rog ca o vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pur si simplu Bucuresti, nu Bucharest.
Inainte de asta, in fereastra "Search", alege "Places".
Prima optiune va fi Piata Revolutiei, restul cluburi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun deci prima la stanga placve si bucuresti am inteles amu ma duc cu taxiu

| jocnecurat a răspuns:

Prostitueaza-te!

| xPurrffecttx a răspuns:

Heii.batting eyelashes

Mai bine joacă Imvu. love struck

Pa, pa.batting eyelashes

| lc13cm3 a răspuns (pentru xPurrffecttx):

Imvu pare plictisitor:p

| Stiuriuc_Aadrian_1975 a răspuns:

Da... xPurrffecttx are dreptate
happy