| Alin15022000 a întrebat:

Care este treaba cu electroneum si bitcoin?
Cum ma pot apuca si eu de minat sau investit?
Accept colaborarea cu cineva care stie sa mineze si sa întrețină si eu doar sa investesc!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 16.000 euro sa investesti intr-un hardware de minat bitcoin?

| Alin15022000 explică (pentru suntserios):

Scuză-ma nu prea eram asa detaliat, și am aflat cat de scump este minatul bitcoin-ului!

Doresc ceva mai ieftin, monero sau electronium

| radutzu23 a răspuns (pentru Alin15022000):

Electroneum pentru următorii 2-5 ani. Cu 2k€ îți poți face un rig de minat entry level. Asta daca mai găsești placi video... Trimite-mi mesaj la adresa Reallot7@gmail.com și discutam mai multe.

| Alin15022000 explică (pentru radutzu23):

Nu se poate doar sa investesc? Adică dacă cumpăr bitcoin, și cu bitcoin sa cumpăr electroneum, și să astept ca pretul electroneumului sa creasca si pe urma sa il vand?

| radutzu23 a răspuns (pentru Alin15022000):

Se poate. Cauta un exchange pe net