| singuraticul21 a întrebat:

Care ma poate ajuta cu un nr de card vreau sa cumpar ceva online si nr cardului meu nu il accepta saitu si daca ar fi cineva care mar da nr de card sa transfer suma pe cardul lui si sa cumpar online nu e suma mare va rog mult

5 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

E cam imposibil sa transferi dupa alt cardbig grin ce card ai?

| singuraticul21 explică (pentru alin334):

Cardul are un cont si faci transfer dintr-un cont in altu eMAG nu lucreaza numa cu carduri de la BT

| KodrutZ a răspuns:

De ce oare imi miroase a tentativa de scam? Ce te opreste sa comanzi cu plata cash la livrare?

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas.

| cosmin24 a răspuns:

Un nr de carc e din 16 cifre....multi cauta nr ca sa foloseasca in jocuri