| ana654 a întrebat:

Vreau sa cumpar online si am un card Maestro.Insa site-ul respectiv accepta doar visa sau Master Card. Exista vreo modalitate in care as putea sa achizitionez si cu cardul meu? happy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti cumpara doar cu cardurile acceptate de magazinul online de unde vrei sa cumperi. Nu poti cumpara cu alt card neacceptat si nu exista posibilitatea de a cumpara.
Gaseste o ruda/prieten/cunoscut care are card acceptat si poti cumpara prin acesta.