| NicusorYo a întrebat:

Care stie cum poti face bani destul de rapid la varsta de 14 ani?(Am nevoie de 1 suma destul de mare 640 lei banii noi, 6 milioane si 400 de mii bani vechi
Vreau un servici, sau ceva unde sa primesc ban:d
FUNDAhappy

9 răspunsuri:
| IceCreamDoll a răspuns:

Ospatar intr-un restaurant mai vizitat. Vezi poate ai o ruda care e patron la un restaurant din asta si te ia si pe tine. Bafta la muncit.

| Ionait a răspuns:

Impartit pliante. La altceva nu vei fi primit la 14 ani.

| PrecioussGirl a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de nu stiu cate ori si sincer m-am tot plictisit sa o citesc straight face

| AndreiGabi a răspuns:

Eu iti spun sincer:nu o sa gasesti un loc de munca la varsta ta.Ce poti face? Ajuti un vecin, o bunica etc si te rogi sa fii platit cat mai bine.Bafta!

| venusdoom a răspuns:

Limonadalaughing sau prajituri :d

| crisbebe a răspuns:

Poti sa te duci la castinguri adica sa apari la televizor dar depinde de unde esti din ce oras si te poti duce si depinde poti sa apari intr-o reclama tv sau intr-un serial dar daca apari intr-un serial nu iei foarte mult depinde de rol dar cel mai bine platesc astia de la canal D si apri intr-o emisiune dar trebuie sa cauti agentii sau daca vrei iti dau un id la o persoana care se ocupa dar sa nu ii zici ca il ai de la mine ci ca l-ai gasit. vrei? da-mi mesaj in privat sa raspunde cum ar veni la intrebare

| MaeRiAh a răspuns:

POi incearca la o spalatorie ...sau bona...tongue in america la varsta ta gasesti o gramada de bone

| relaxo a răspuns:

Uite aici mai multe solutii:
1.Mergi prin magazine gen real bila germanos intelegi u si intrebi daca nau nevoie de cineva care sa imparta reclame si pliante dar ingeneral au deja oameni lor merita incercat!
2.joaca SecondLife e un joc cu economie reala daca ai timp nu trebuie sa investesti nimic si bani din joc poti sai transformi in bani in viata reala e un curs valutar ca si euro-ron
3.incearca sa vinzi ceva ce ai prin casa si nu mai folosesti un telefon un mp3 ceva haine care tiau ramas mici si sunt ok intelegi u
4.incerca sa ai grija de animale de companie
5. daca ai jucat ceva jocuri gen metin2 sau altele cauta clienti si vindeti contul! Gata am ramas fara idei sper ca te-am ajutat

| Kerosai a răspuns:

Frate, tu esti retardat mintal?raised eyebrows
Ai primit peste 100 de raspunsuri si tot pui intrebarea asta.
Si intrebarea aia cu prietena lu' unchiul tau, a fost foarte penibila. Eu cred ca esti un troll, si poti sa faci bani daca te dai la produs.c: Funda? :3 [ just kidding ]