| NicusorYo a întrebat:

Care stie cum poti face bani destul de rapid la varsta de 14 ani?(Am nevoie de 1 suma destul de mare 640 lei banii noi, 6 milioane si 40 de mii bani vechiwinking
1.sa nu va aud cu cere la parinti(e o suma mare)
2. cerseste(du-te tu)
3. Vreau un servici, sau ceva unde sa primesc ban

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună!
Mulţi ţi-au spus că nu se poate. De ce te încăpăţânezi şi nu înţelegi? La vârstă asta nimeni nu te angajează, nu ai unde să munceşti. Şi e o sumă prea mare... singura soluţie e să ceri de la prieteni` sau să te duci să speli wc-uristraight face. Tu alegi.
Baftă!

| PetreConstanta a răspuns:

Du-te la basescu

| Analy a răspuns:

Anagajeaza-te ca salvamar (daca te pricepi), la avon, oriflame etc sau imparte fluturasi.

| Zangetsu a răspuns:

Sau sa oferi servicii pe bani

| A12NDRA a răspuns:

Sa sti ca 640 inseamna 6 milioane 4 sute nu 6 milioane 40.
Mai invata banii si apoi apuca-te de munca.

| anka89 a răspuns:

Singura solutie la anii tai ii sa iti gasesti servici ca ospatar daca nu areti chiar de 14 ani.Esti inca mica si nu stiu ce altceva ai putea face.(Ai mai putea incerca daca ai pe cineva in strainatate sa te duci acolo pe timpul verii pentru ceva mai multi bani si pentru mai multe sanse).:*