| Mercorea_Petrica_1995 a întrebat:

Care sunt cele mai bune case de pariuri online,veniti cu argumente, dau funda!

2 răspunsuri:
| Alandala16616923946 a răspuns:

Fara indoiala cele mai populare sunt bwin si bet365, dar fiecare sunt bune in felul lor (cote diferite, tipuri de pariu diferite, bonus pentru depunere, timpul de asteptare pana iti pune banii pe card, etc). Nu pot sa argumentez pentru ca fiecare au plusurile si minusurile lor, una e mai buna la cote dar are putine tipuri de pariuri, una iti da bonus mare la depunere dar iti pune greu banii pe card la retragere... Deci, nu cred ca este una mai buna ca alta, parerea mea.

| Brabete_Misu_1998 a răspuns:

Bwin este cea mai buna o acceseaza foarta multa lume