| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai ieftine carduri de credit?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tasteaza pe "Gogu" cuvintele "compara carduri credit" si o sa-ti dea n-shpe site-uri cu oferte ale diferitelor banci ca sa le poti compara singur.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Carduri de credit ieftine nu exista.

| canarita a răspuns:

Card de credit BCR, cel mai bun de pe piata, foarte avantajos daca platesti direct cu el, fara a scoate bani lichizi direct.Mergi si convinge-te! In plus iei pana la 5000euro pentru cumparaturi, dobanda f mica, termen de restituire a banilor( trebuie sa alimentezi contul dupa ce ai facut cumparaturi in terman de 50 zile).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Poate faci referire la dobânda percepută!?!
Cardurile de credit cu o dobândă relativ mică este greu de găsit, băncile au un standard al acestui serviciu oferit clienților, poate începe de la 20% până la 35% dobândă la suma de bani de pe un card.
Exemplu de bănci, orientativ: LibraBank, GarantiBank, Raiffiesen, B.C.R., etc.
Pa, pa.