| irina4219 a întrebat:

Care sunt cele mai recomandate metode de a face bani online?

Răspuns Câştigător
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Bună! Vânzările online de lucruri pe care nu le mai folosești sau chiar confecționarea unora, un canal de Youtube, poate, însă foarte greu. Te înscrii la giveaway-uri pe Instagram (Am castigat destule, însă erau premii in carti, nu in bani). Promovarea produselor pe Instagram.

15 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Videochat.

| Catrice a răspuns (pentru gabicoo):

Vechi...onlyfans e top acumhee hee

| danimarinescu a răspuns (pentru Catrice):

Pentru felele care nu au luat capacitate sau au pictat la bacalaureat. Onlyfans singur job care te scoate din rahat

| anonim_4396 a răspuns (pentru danimarinescu):

Nu prea. Pt ca sunt extrem de multe fete care au incercat of si nu le_a iesit.nu este suficient sa fi frumoasa. In primul rand trebuie sa fi pregatita sa te denigrezi in cel mai rau mod cu putinta. In al doilea rand trebuie sa stii engleza. In al treilea rand trebuie sa stii ce slabiciuni are un simp. Nu toti simpii sunt la fel. Si in al 4 lea rand exista softwere care te poate gasi usor, asa ca o sa te vada tactu' cum iti freci pasarica, si nu faci nici bani. Cum e vorba aia romaneasca, si fuuuutuut in cuuur si cu banii luati : )

| irina4219 explică (pentru danimarinescu):

Daca ar fi fost videochatul de mine as fi făcut o, nu vreau răspunsuri de genul, nu vreau sa practic "job-ul" ăsta deoarece consider că mă respect suficient încât să nu recurg la astfel de metode. Nu mai dați răspunsuri doar pentru a obține puncte, mulțumesc!

| danimarinescu a răspuns (pentru irina4219):

Videochat este o loterie. Daca tragi lozul cel mare, Bineînțeles că având experiența te apropie de succes. Și este accesibil tuturor celor fără inhibiții personale

| irina4219 explică (pentru danimarinescu):

Și asta ar fi "problema", că mă respect suficient de mult încât să nu fac videochatwinking

| danimarinescu a răspuns (pentru irina4219):

Felicidades corazón.

| SingleForOne a răspuns:

Să ai un PFA sau SRL pentru a presta servicii sau vinde lucruri.

| Florian80 a răspuns:

Recomand sa joci la bursa.

| Lrs2015 a răspuns:

Acum e la moda videochat ul si e si o mandrie sa recunosti ca o faci. De fapt, e si o dovada de "gandire moderna" ca recunosti asta si esti mandru de ea

| danimarinescu a răspuns:

Să mergi la muncă!?

| irina4219 explică:

Văd că nu s-a înțeles mesajul meu, dacă vreau un job online înseamnă că am nevoie de un job pe care pot să-l fac acasă, nu cred că e cazul să dezvolt pe un site. In al doilea rând, când cineva întreabă de un job înseamnă că are nevoie de un venit pentru ceva anume, nu vreau răspunsuri date la mișto cum sunt cele cu videochat, de alea puteți să vă apucați voi liniștiți că tot sunt profitabile? Mulțumesc pentru înțelegere, de acum înainte!

| Flavyuseduard23 a răspuns:

Salut, crypto trading, forex trading, dropshiping(daca ai puti buget), recomand moneygame(insta) e un curs cu vreo 20 metode nu vrajeli. Eu personal fac forex trading, dar toate metodele necesita timp, nu se fac peste noapte. Invata un skill, focus 100% sau gandeste te la ce esti bun deja si incerca sa monetizezi sau sa fi platit din asta, o data ce observi potentialul nu renunta. App, informeza te bine inainte de a intra cu bani reali in ceva si belive in yourself, nu vorbi cu nimeni despre visele tale, e o vorba : let your lambo make the noise ))Succes?