| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt diferențele dintre Cardul Visa Electron si Classic? E vreunul mai bun? Pe care il recomandați?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Eu am Visa Electron!

| Zaygon a răspuns:

Nici nu stiu daca se mai emite Visa Classic. Recomand visa electron, am facut plati cu el in strainatate si nu am avut probleme.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Viza electron poate fi folosit să faci plăți online în străinătate.

| nonamehaha a răspuns (pentru Zaygon):

Visa Classic este la BT. Ciudat.

| Zaygon a răspuns (pentru nonamehaha):

Si daca te uiti la descriere scrie Visa Electron
https://www.bancatransilvania.ro/pentru-tine/carduri/carduri-de-debit/

Daca iti faci la BT si am vazut ca vrei pentru alocatie atunci cere Visa Electron ca o sa fie okay pentru tranzactii pe net direct si via PayPal.