| MONEY a întrebat:

Care sunt zonele cele mai ieftine si zonele cele mai scumpe din Bucuresti dpdv al chiriilor si preturilor apartamentelor?
http://www.money.ro/......itala.html

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cel mai ieftin ferentari, giulesti sarbi, rahova
cel mai scump centrul bucurestiului, primaverii-aviatorilor-chiseleff-dorobanti, pipera

| wonderbra a răspuns:

Eu am stat in Bucuresti mai multi ani. Cea mai scumpa zona este Cartierul francez dupa parerea mea. Apoi Dorobanti, Aviatorilor, Victoriei, Unirii. Cele mai ieftine, Berceni, Rahova, Ferentari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu locuiesc in bucuresti, iti zic sigur ca cea mai scumpa zona este zona dorobanti... mai accesibil ar fi vreun cartier marginas, dar nu recomand, avand in vedere vecinii si cei care isi fac veacul pe acolo.

| Vintilabal a răspuns:

Depinde uneori si de agentiile imobiliare la care apelezi. de exemplu, pe https://www.goldenkey.ro sunt anunturi doar din nordul bucurestiului si unele preturi sunt ok.

| SorinBadea a răspuns:

Compara chirii aici: www.eliteimob.ro

| Dolores123 a răspuns:

Unde traiesc foto modelele