| Ciprian_Iordache_1996 a întrebat:

Cat as lua pe o placa video nVIDIA geforce gtx285?

4 răspunsuri:
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/nvidia+gtx+285+pret.html uite aici niste preturi. Dar cred ca gasesti si mai ieftin de 350 ron.Cauta la un service astfel de placi

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns (pentru Ghinea_Alin_1998):

Intereseaza-te cu cat se da. Dar multi vor noua. De aceea am zis ca se gasesc si sub 350 ron.

| Andryez a răspuns:

Waw, m-am uitat la specificatii, e super marfa placa, nici nu te sfatuiesc sa o dai cu mai putin de 500 RON, e meseriasa placa, face toti banii, e foarte puternica...winking

| Yellow94 a răspuns (pentru Andryez):

Ce 500 ma, vorbesti serios? pai am gasit eu placa noua-nouta GTX 650 cu ddr5 direct x11 si 2gb memorie la frecventa de 5000 de mhz si abia face 499 lei.Placa ta Ciprian ( tinand cont ca e mai veche pe pixel sher 4 direct x 10, 1 face cam 200-250 de lei, crede-ma ce-ti zic).