| TheClassicGuitar a întrebat:

Cat as lua pe PC:
Procesor AMD Sempron 1.20 Ghz
Placa de baza ASUSTek Computer INC.
Ram 512x2 DDR1 cred
Placa Video Asus Radeon A9550 (128mb)
[Cel mai varza PC din istorie I need another one]
Mai mult de 10 lei nu cred FUNDA

Răspuns Câştigător
| Robert5678 a răspuns:

Mai mult de 10 lei? Hai nu zau, uite frate, plange-ti de mila la altii.Iei cam 100-150. OK? Bafta

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

laughing. in jur de 100-200 lei maxim *asta cu tot cu monitor, tastatura si mouse )hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea mai mult de 50 de lei nu creed ca iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 milion iei pe el!

| dany1219 a răspuns:

Mai mult de 50 de lei nu iti ei...winking

| cristinelM a răspuns:

Mi-a placut asta cu 10 lei big grin pai asa reclama ii faci calculatorului : hai ca poti sa iei cel putin 40 ron pe el, dar mai mult de 60 lei nu cred ca o sa-ti dea nimeni happy Poti sa incerci sa-l vinzi pe componente si vezi ce iese happy