| ktalin94 a întrebat:

Am un sistem:cu place de baza ASUSTeK Computer Inc. K8V-X SE
chipset: VIA K8T800 Pro, procesor: AMD Sempron 3000+ @ 1800MHz
Physical Memory : 512MB (1 x 512 DDR-SDRAM ), place video: ASUS A9550 Series pe agp
cam ce placa video si ram imi pot imbunatati calculatorul?

Răspuns Câştigător
| LuckyStar15 a răspuns:

Salut mai daca ete de la ultra pro sincer nu se merita inbunatatit durata sa de viata s-a cam dus si nu se stie cat de norocos esti ca dupa ce ai aduci vreo inbunatatire sa cada alte piese, inca mai functioneaza principiu nu pune petec nou la sac vechi daca totusi nu te poti dezlipii de el am sa ati ofer un raspuns compatribilitati ina se pot aduce inbunatatiri mai nou se spune un upgrade

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Cu DDR cred iar placa video Asus, dar cel mai bine ar fi să mergi cu el la unservice, că băieţii de acolo ştiu precis ce RAM ar fi compatibil.