| Cristiana888 a întrebat:

Cât câștigă un medic psihiatru lunar?

Răspuns Câştigător
| RazvanFlorea1993 a răspuns:

Doctorii sunt bogați, chiar dacă ne spun nouă că au salarii mici.
Un doctor de familie are în jur de 2.000 salariul de bază la care se mai adaugă sporuri și multe altele, plus ceva în funcție de câți pacienți are.
Psihiatrii iau pe puțin 2500 de lei pe lună, plus alte câteva sute ciubucuri.

5 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

900-1000 de lei!

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Nicidecum. Voi, campionii zilelor răspundeți aiurea, doar ca să acumulați mai multe puncte.

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru RazvanFlorea1993):

Bosulica inteligent, zi tu fratioare, daca te pricepi, nu salariul ala umflat de tine, sa-i dai sperante desarte tinerei!

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Nu te mai lua după doctori. Au bani.
Nu este doctor fără mașină și casă scumpă și fără să își permită tot ce vrea.

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru RazvanFlorea1993):

Ok!