| BlackMan a întrebat:

Cat costa autorizatia de constructie pentru 2 camere si un etaj?batting eyelashes plzpzl hellpp Bucuresti. teren de 400 de mp2

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de oras. Taxa reprezinta " un procentaj " din valoarea constructiei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0, 5%din valoarea constructiei. In functie de zona, in Bucuresti se aplica si un coeficient (in "zone bune"). Asta la o casa noua, la consolidari/modernizari nu se percepe taxa (teoretic). Suprafata terenului nu are relevanta.