| sofiaaaa001 a întrebat:

Cam cat timp dureaza cu aproximare sa iti fie eliberata autorizatia de constructie in Bucuresti?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Depinde de spaga pe care o dai.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la primarie si întreaba i pe ei, nu avem noi deunde sa stim

| Wr3nch a răspuns:

Depinde ce, cat de mare, si una. Una e o casa la periferie, alta e un bloc de 10 etaje pe ceva spatiu in centru.

| Holiday a răspuns:

Se cheama "Autorizatie de Construire". In mod normal, dupa ce ai toata documentatia si avizele necesare, o luna. Doar ca obtinerea documentatiei si avizelor poate dura luni de zile.