| N1GHTMAR3 a întrebat:

Cat costa manopera la balustrade simple din otel? !

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Depinde de model, lungime, grosime etc. Daca te intere, da-mi de stire; cunosc pe cineva in TM care te poate ajuta. Numai bine!

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Sunt de acord cu ceilalti. Pretul depinde de cerintele si modelul pe care il doresti. Daca te ajuta, iti pot sugera o firma care se ocupa cu montarea si realizarea balustradelor si iti vor da mai multe detalii, uite aicii www.artexpert-inox.ro Bafta!

| andreivok a răspuns:

Asa cum a spus si Caro depinde de mai multe lucruri. Uite aici un site care face la balustrade din inox cu diverse modele la comanda: http://artexpert-inox.ro. Gasesti numarul lor acolo si ii poti suna pentru a afla un pret orientativ. Bafta!