| 4ÐuTz a întrebat:

Cam cat costa manopera pentru o centrala termica?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Uite, poti gasi informatiile de care ai nevoie aici.Bafta!
http://aristonservice.ro/preturiL.php?cat=3

3 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Depinde di fiecare firma si executant cat cere.De exemplu la mine a fost gratis, ca il cunosc laughing

| cosminbacau a răspuns:

In jur de 1000 de lei, cu tot cu montarea tevilor si caloriferelor. Cel putin atat am dat eu acum 2 saptamani.

| geani71 a răspuns:

Acum depinde daca montezi si calorifere sau doar ti le spala pe cele vechi si cred ca la fel daca pui ppr sau cupru si desigur ca pretul este si in functie de suprafata locuintei. Eu am platit in jur de 2300 ron la 3 camere, dar cu materialele lor, am montat pe PPR o centrala termica Viessman.