| DanDannn a întrebat:

Cat costa o chitara la carefour in Ploiesti? Sau oriunde in Ploiesti insa sa fie foarte ieftina big grinbig grin. Vreau sa ma apuc sa invat big grin
ps. imi puteti da si datele magazinului de unde se poate cumpara?

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Vezi ca sunt o groaza si pe net, chiar din alea romanesti mai bune decat chinezariile din carefour

| bogdhanel a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi una de la o consignatie, o sa iesi mult mai ieftin plus ca omu care le vinde in consignatie are mai mare grija de ele decat carrefour happy... si pretul e mai mic. Cauta o consignatie pe google si o sa gasesti in orice oras.

| AlbinutzaRoz a răspuns:

Pai preturile sunt de la 2 mil in sus cele mai convenabile si bunee dar poate iti face si reducerii si da cele mai bune sunt la carefoour! stiu din propria experienta ca si eu fac chitara de 2 anii :X e foarte frumos sa faci un instrument mai ales chitara si daca e trimitemii mesajj daca vrei sa invetii chitara de la un professor bun bafta!