| MissBlueeee a întrebat:

Hey happy Vreau sa ma apuc de chitara, dar sa invat sa cant singura happy Pot sa invat? Asa si daca o sa ma apuc ce chitara imi trebuie happy adica asta e prima data stiu ca e ceva de genu 3/4 sau 4/4 va rog eu am 13 ani happy si 1, 60 happy Plizz Mai usor ar fi sa imi dati site-uri cu o chitara care sa fie ieftina happy si de care imi trebuie happy Funda + vot happy

2 răspunsuri:
| MissBlueeee explică:

Deci imi trebuie 4/4 sau 3/4?

| radiaa a răspuns:

Si eu am invatat multe in 2 luni de cand am chitara big grin Caut tutoriale pe youtube si invat anumite cantece plus ca am fost la biblioteca si am gasit o carte despre chitare. Ar fi mai convenabil sa te duci la un magazin de muzica din orasul tau, nu sa comanzi de pe internet. si eu am 1, 60 si am o chitara 4/4 la care ma descurc foarte bine asa ca. iti poti lua happy