| luciansorin a întrebat:

Cat costa sa cumpar si sa transport o soba mobila prin curier?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna la cateva companii de curierati si vezi cat se plateste pe kilogram, ca de aia depinde costurile de transport.
Desi, curierii postali, nu fac transport de mobila sau sobe, pentru asa ceva ai nevoie de o firma de transportatori, care ar putea sa te serveasca cu acte in regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Estimeaza-ti singur costul calculand aici

https://app.urgentcargus.ro/Private/ComandaAcum.aspx?action=Calculator

| Mt34 a răspuns:

Prețul pe kg este cam 7 lei