| AdyP20 a întrebat:

Cat costa taxa de magazinaj la posta romana? Astept 2 colete mici din CHina. Unul a sosit deja iar celalalt va sosi in maxim 10 zile. Vreau sa le scot pe ambele deodata pentru ca trebuie sa ma deplasez 11km la posta vamala si iau in calcul plata drumului de doua ori.
Si ultima intrebare este cat il tin in magazinaj? 30 de zile sambata-duminica inclus?

1 răspuns:
| AndradaE a răspuns:

Il tin acolo pana este ridicat legal cu buletinul. Probabil le-a trimis la o distanta de timp pentru ca difera marfa transportata si au costuri diferite.