| anonim_4396 a întrebat:

Posta romana lucreaza cu colete si sambata si duminica?

Răspuns Câştigător
| clausialin a răspuns:

Apropo,am fost si m-am interesat, programul postei romane din Targoviste este de luni pana vineri de la 8 la 19, iar sambata si duminica este inchis.

17 răspunsuri:
| Stefanu a răspuns:

Din cate stiu nu.
Stima!

| claudiucop a răspuns:

Lucreaza si sambata pana la 2 ( cel putin asa e in Bucuresti ), presupun ca asa ar fi normal si in alte orase mai mari. Iar cu colete da, sambata daca e deschis il ia si pleaca luni la prima ora. Duminica, clar nu. Bafta

Alte răspunsuri
| clausialin a răspuns (pentru clausialin):

Bai baiatule,nici eu nu sunt aici ca sa ma cert cu tine si in plus daca ar fi sa gresesc asa cum imi spui tu nu e nimic rau in asta, din asta, crezi ca toata lumea pe situl asta stie tot numai eu am grsit? Asta e mare lucru...MS LA FEL.

Alte răspunsuri
| clausialin a răspuns (pentru claudiucop):

Apropo,am fost si m-am interesat, programul postei romane din Targoviste este de luni pana vineri de la 8 la 19, iar sambata si duminica este inchis.

| clausialin a răspuns:

Nu lucreaza decat de luni pana vineri de la 8 la 19. Fundita

| claudiucop a răspuns (pentru clausialin):

L-V 7:30-20:00 si samata 8-14.

Alte răspunsuri
| sisi02 a răspuns:

Buna sunt noua pe TPUbig grin... Posta e deschisa doar in cursul saptamanii! Iti spun din surse sigurebig grin

Alte răspunsuri