| Gabryel85 a întrebat:

Cand sunteti intr-o vizita, mergeti de obicei la toaleta sau preferati sa asteptati pana va intoarceti acasa?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Depinde daca am nevoia neaparata si stiu ca stau mai mult timp merg la wc ca nu am incotro

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Stau si ma pis pe mine logic

| Hammurabi a răspuns:

Păi mergem la toaletă, e mai puțin jenant decât să-i udăm canapeaua. laughing
Nu înțeleg de ce te-ai simți disconfortabil să mergi la toaletă? De-aia e toaletă. Și nu ești singurul care o folosește.

| Caro34 a răspuns:

Depinde cat de urgent este! Daca nu-i urgent, astept pana acasa, dar la urgente... nu te mai gândești! Numai bine!

| munteanuionvictor a răspuns:

De obicei merg la gazda unde sunt atunci.

| Robert160 a răspuns:

Merg la toaletă