| anonim_4396 a întrebat:

Cat de sigur e paypal? adica daca as vrea sa cumpar ceva online si as folosi paypal, sunt sanse sa imi fure bani sau ceva de genu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte sigur. Mai ales că poți pune doar banii de care ai nevoie atunci și atat

| mastadont a răspuns:

E foarte sigur, paypal e una dintre cele mai vechi, dacă nu chiar cea mai veche aplicație de banking online și este disponibilă aproape în toată lumea. Eu îl folosesc de peste 10 ani și nu am avut nici o dată probleme.

| AnamariaBodai a răspuns:

Buna. Am paypal de aproape doi ani si nu am avut niciodata problema cu ei. Recomand 100%