| anonim_4396 a întrebat:

Am facut 18 ani si as vrea sa imi fac card sa imi vina alocatia pe card...Si vreau sa stiu daca Paypal este de incredere(securizat) deoarece vreau sa cumpar niste puncte(vip)la un joc Wonderland Online si vreau sa stiu daca pe langa acei 5.50$ cat costa 100 puncte imi mai ia ceva bani in plus sau e fix? Si daca Paypal accepta numai card Visa sau Maestrocard? Multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar referitor daca imi mai ia ceva in plus pe tranzactie? big grin

| AlcolicSmile123 a răspuns:

De la 18 ani nu iti mai da alocatie in continuare, pentru ca ai implinit 18 ani.

| Pitagora a răspuns:

Daca paypal nu era sigur lumra nu mai cumpara online si cel mai rau e cand incerci sa cumperi puncte la jocuri cu telefonul ca te lasa fara bani si fara puncte

| anonim_4396 explică (pentru Pitagora):

Ok mersi si da adevarul e ca am dat si eu odata cu mobilul si am ramas fara bani dar si 0 Puncte!

| ExpressSnG a răspuns:

Paypal este sigur, ti-l recomand.Dar din cate stiu eu, de la 18 ani nu mai primesti alocatie straight face

| anonim_4396 explică (pentru ExpressSnG):

Ba da primesc ca inca sunt elev si trebuie doar sa fac o cerere

| y0nutz3ly a răspuns (pentru ExpressSnG):

Primeste daca e eleva, face o cerere big grin