| FaVideochatNonAdultDeAcasa a întrebat:

Cati bani ti-ai dori sa ai MINIM in banca? happy

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Mie mi-ar ajunge 100 milioane de Euro! laughing

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

500.000 €

| akka4 a răspuns:

Depinde cum adresezi intrebarea.
Sa ii am asa degeaba (sa ma trezesc dimineata cu ei), sau cati mi-as dori sa am din economie proprie.

| Dumnezău a răspuns:

Suficient cat sa pot face si desface detalii ale vietilor altora dupa bunu'-mi plac.Suficient cat banii mei sa cantareasca mai mult decat onoarea/dorintele altora.Suficienti cat sa creez imperii si sa fiu un fel de Andrew Carnegie, doar ca fara barba. laughing

| CryssCrySta a răspuns:

Cateva miliarde de euro, dar din pacate bani nu cad din cer...

| GoddessMaui a răspuns:

Destui incat sa ridic un imperiu pentru rebeli care sa lupte impotriva guvernelor jegoase.

| Lapusneanu a răspuns:

Minim cat daca nu as mai avea chef sa nu mai trebuiasca sa muncesc deloc un an si sa traiesc la fel de bine.

| FaVideochatNonAdultDeAcasa explică:

10 milioane euro, in diverse banci, o parte din ei in aur...winking