| EmiliaSd88 a întrebat:

Nu exista vreun mod prin care sa afli cati bani ai in banca uitandu-te pe net?

6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Bani in banca nu cred ca poti, dar bani de pe card, da!

| EmiliaSd88 explică (pentru Bybanu):

Cei de pe card cum pot sa aflu cati am?

| Bybanu a răspuns (pentru EmiliaSd88):

Te duci la banca si faci cont Internet Banking

| Flaviucu a răspuns:

Este imposibil.

| C3L1 a răspuns:

Ba da...dar plz imi dai funda?
Intri pe fastbanking si iti faci cont...o sa te sune banca sa te anunte daca iti poti folosi contul si iti va da parola
Astfel poti vedea oricand cati bani ai in banca fara ati consuma din ei.
Pe fastbanking poti plati si diferite datori(ex: gaze, lumina). Spor la treaba si nu uita:
Te rog, F U N D A!

| andy2165 a răspuns:

Bine-nţeles că există, dacă ai cont. Diferă la fiecare bancă, eu am la garanti şi brd. Am user şi parolă; pot intra oricând să văd informaţiile despre conturi, de ex. data când s-au depus sau luat bani, sumele, din ce magazin, atm, etc.