| nikoleta93 a întrebat:

Cati dinari sarbesti fac un euro?

12 răspunsuri:
| 5000 a răspuns:

Uite aici: http://www.google.ro/......tp?/search si sa nu te mai prind cu intrebari din astea. Ask google not us.

| jolie a răspuns:

100. 017073 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1000 Dinari = 10 Euro happy

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

100 de dinari fac un 1euro sper sa nu ma insel

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Ce nu intelegi? un 1euro face 100 de dinari sarbesti

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Acum 3 saptamini asa era dar am intrat si eu la curs valutat si am observat ca asa este am spus cuvintul ca (sa nu ma insel)deoarece sti ca in fiecare zii euro creste sau scade.

| Symona a răspuns:

Cred ca nici un cent happy pentru ce are cea mai mica valoare din istoriehappy

| Locre a răspuns:

Calculeaza conform cursului valutar BNR din 10 Martie 2010:
Transforma din:
Euro
in:
Dinar Sarbesc(RSD)
Suma:
Rezultat convertor valutar rapid
Rezultat:
Rezultat cu TVA 19%:
Valoare TVA 19%:
18, 945

| nikoleta93 explică:

Sincer nu inteleg nimeic poate cineva sa imi explice si mie mai bine?

| nikoleta93 explică:

Gul pe tine te inteleg cel mai bine dar mai sus ai zis ca iti e sa nu te inseli si ma gadeam ca poate nu esti sigur 100 %

| iri_4602 a răspuns:

Paii eu cand am fost la sarbi am schimbat 10 euro si mi-a dat 1000 de dinari
deci 1 euro ar face 100 de dinaribig grin

Răspuns utilizator avertizat