| CranK71 a întrebat:

Sall TPU, cati bani pot sa schimb minim din euro in lei la casa de schimb? dar din dinari in lei cat e minimul stie cineva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu schimbi monezi schimbi ce suma vrei tu

| CranK71 explică (pentru suntserios):

Am cateva monezi de 1 euro in casa si vream sa le schimb... oare se poate?

| suntserios a răspuns (pentru CranK71):

La casele de schimb nu se schimba momezi, poate la o banca

4 răspunsuri:
| RaraSeeDY a răspuns:

Pai din cate stiu eu nu este nici un prag!
Poti schimba ce suma vrei, nu conteaza cat de mare sau mica e!

Mult noroc!

| Popescu_Gh_1953 a răspuns:

Cati vrei. dar nu direct la ca, ar trebui sa te trimita casiera la " patron " ca care sa negociezi pretul de schimb, mai mare decat cel afisat la casa. Daca nu te trimite atunci ceri tu, sa negociezi direct cu " stapanu' ".