| anonim_4396 a întrebat:

Caut ceva serios de munca la domiciliu, funda pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna,referitor la problema ta exista o solutie simpla si eficienta pentru munca la domiciliu, detalii contact tiriboxi@gmail.com

| Bursache a răspuns:

Sunt din Bucuresti, am o afacere pe care vreau sa o dezvolt, daca esti interesat imi poti scrie pe privat sau la mail : kykulica@gmail.com.

| maryusmono a răspuns:

Daca inca mai cauti. sau mai sunt altii interesati atunci recomand munca-la-domiciliu.com

| andreutza05_1656 a răspuns:

Afacerile mele sunt Avon(40%), Oriflame(40%) si Refan(100% rofit) plus ca vand lumanari, poate te intereseaza si colaboram!