| inferno69 a întrebat:

Caut idei pentru o afacere da maxim 10.000 euro,

3 răspunsuri:
| MonsterBiker a răspuns:

Ai putea să vinzi cărămizi pentru copii, nu le fabrici tu, ești doar intermediar, este nevoie de investiții minime. Tel 0725/422-927, eu sunt din Timișoara, semnează Czifrak Iosif.

| Aparatecosmetice a răspuns:

Buna,
Pot sa iti dau o idee, de fapt un fel de oportunitate de parteneriat cu firma noastra, insa ar fi greu sa-ti dau detalii aici. Daca imi dai mai multe detalii despre tine ( cu ce te ocupi, de unde esti de loc, cati ani ai, ce experienta ai in afaceri etc) atunci cred ca putem incepe o discutie.
O zi buna.