| vandreic a întrebat:

Caut manageri care doresc ajutor in job-ul practicat; imi ofer sprijinul. Oare gasesc?

4 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Daca vrei un raspuns, fa si tu o oferta profesionista; in ce domeniu(i) poti sa-ti oferi sprijinul, in ce forma, cu ce costuri, etc;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V.colceriu@gmx.de

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautam persoane serioase in cautare de slujbe cu jumatate de norma care vor sa castige decent. Munca este usoara si profitabila; incepe sa completezi simple fise de publicitate si poti castiga intre 5 si 25 lei pe zi, munca fiind continua si garantata. Cautam doar persoane motivate sa castige serios, ce vor fi rasplatite pe masura muncii depuse. Este slujba perfecta pentru mamici casnice, studenti, pensionari sau pentru oricine are nevoie de bani in plus. Pentru mai multe detalii trimiteti:NUmele,Prenumele,Localitate,Mial si Telefon la bboyzohan@yahoo.com VALABIL PENTRU TOATE ORASELE!
ATENTIE:Nu dam detalii persoanelor anonime,celor care nu trimit datele personale.Va multumim pentru intelegere.

| vandreic explică:

Este o idee minunata. Cum putem lua legatura?