| Ramona_4478 a întrebat:

Caut persoane interesate sa obtina venituri suplimentare din activitate part-time, cu posibilitatea de a genera active comerciale.
Singurele conditii care trebuie indeplinite sunt: varsta minima 18 ani; persoanele sa fie educabile si sa aiba o tinta clara in viata.

Răspuns Câştigător
| onetwothree a răspuns:

Ai putea da mai multe detalii?

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Persoanele sa fie educabile-adica, ne educi tu acum?

| vw9378 a răspuns:

Mergi pe alt site sa pacalesti lumea. Is vechi manevrele astea sa iei datele altora pentru interese personale, sau sa speli bani prin alte persoane, sau manevrele vechi cu PayPal-ul si etc. Rog utilizatorii TPU sa se fereasca de tot felul de propuneri dubioase cum ca faci bani pe internet sau sa isi dea datele personale din buletin sau bancare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo @vw, este tipic inselatorie, userul agata sub diferite tertupuri de pe internet oameni naivi, numele de user uneori poate sa fie de persoana feminina dar poate sa fie o persoana masculina in spatele postarii.
Daca avea nevoie de forte de munca mergea la fortele de munca si aici prezenta niste avize, un nume real inregistrat la oficiul comertului, cum am spus este o inselatorie, imi asum ce spun, sa ma dea in judecata, poate o sa dea si niste declaratii, o sa-l asist eu sa le scrie, ca el am la cina destui.

| Ramona_4478 explică:

Dat fiind faptul ca este necesar sa detaliez un intreg proiect financiar este imposibil sa ofer aici informatii complete. Pot spune insa ca este vorba despre un proiect in domeniul network marketing pe care il putem discuta in urma unei intalniri pe care ramane sa o stabilim, sau, acolo unde distanta nu ne permite, prin intermediul altor canale de comunicare.

| Ramona_4478 explică:

Anuntul este pentru cine cauta ceva si recunoaste ca nu le stie pe toate.Pe voi ceilalti, va felicit ca ati luat o decizie pentru voi, aceasta fiind cea mai buna (cu certitudine)! Probabil ca daca as fi fost in situatia voastra as fi gandit si reactionat ca si voi. Sunteti liberi sa va exprimati o parere asa incat nu pot spune decat ca imi facilitati drumul catre cei care doresc cu adevarat ceva si cauta acel ceva.
Va multumesc pentru comentariile voastre!
Mult succes in tot ceea ce intreprindeti!